"Originálny" nápad...

Autor: Andrea Vörösová | 9.3.2012 o 17:58 | (upravené 12.3.2012 o 13:21) Karma článku: 14,95 | Prečítané:  967x

Jeden známy má množstvo zážitkov, ktoré na svojej životnej púti zatiaľ zažil. S niektorými z nich sa rád podelí... Raz bol v predajni skloporcelánu vybrať darček pre svoju priateľku. Zapáčila sa mu jedna sklenená váza. Ako ju chytil do ruky, aby si ju lepšie prezrel, vypadla mu z ruky, spadla na zem a rozbila sa.

 

Váza bola dosť drahá a keďže ju rozbil, musel ju zaplatiť. Peniaze na ďalšiu vázu už nemal. Predavačke preto povedal, že si vázu zoberie a doma ju zlepí. „Dobre“, povedala predavačka a začala vázu baliť. Známy si ešte obzeral tovar na poličkách a nevšimol si, ako starostlivá predavačka rozbitú vázu zabalila. Zaplatil za tovar a odišiel. Lepiť sa mu ju však nechcelo a tak mu v hlave skrsol „originálny“ nápad. Zrejme bol už trochu "pod parou", veď ťažko uveriť, že by „niečo také“ napadlo niekoho za triezva... Aj keď, jeden nikdy nevie. Krabicu doma zabalil do lesklého farebného papiera a previazal efektnou stuhou.

Prišiel k priateľke, zablahoželal jej k narodeninám a... urobil pohyb, že sa akože potkol na koberci a spadol aj so zabaleným darčekom na zem. (Váza sa „akože vtedy“ rozbila). Priateľke sa začal veľmi ospravedlňovať, že ho to mrzí a pod. „Čo už, nevadí“, povedala a začala rozbaľovať krabicu. Zrazu sa však zarazila a neveriacky hľadela na obsah krabice... Jednotlivé rozbité kúsky vázy v nej boli zabalené každý zvlášť v osobitnom papieri...

P.S.: Kiežby sa takto ľahko dali prekuknúť všetky klamstvá na svete, vrátane tých predvolebných...:-))

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Érsek sa rozhodol, bratislavské letisko chce dať do prenájmu

Minister predložil návrh na 30-ročnú koncesiu letiska.

SVET

Čoraz viac utečencov mieri na sever Európy cez Slovensko

V Rakúsku vojaci pomáhali pri klasickej policajnej činnosti.


Už ste čítali?